iranina fitness

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

سه شنبه, 17 دی 1392 06:30

کریم تالشی : برادرم با بازوی مصدوم ادامه داد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

بشيرآنلاين: اكبر تالشي كه كمتر از يك ماه پيش توانسته بود در مسابقات قوي ترين مردان پايتخت به مقام قهرماني برسد، در اين دوره توانست نايب قهرمان كشور شود. تالشي سابقه دو بار حضور در مسابقات مردان آهنين را نيز دارد و در سال هاي اخير كارنامه موفقي داشته ...

بشيرآنلاين: اكبر تالشي كه كمتر از يك ماه پيش توانسته بود در مسابقات قوي ترين مردان پايتخت به مقام قهرماني برسد، در اين دوره توانست نايب قهرمان كشور شود. تالشي سابقه دو بار حضور در مسابقات مردان آهنين را نيز دارد و در سال هاي اخير كارنامه موفقي داشته است.

كريم تالشي برادر بزرگتر اكبر كه خود نيز يكي از قهرمانان اين رشته است، درباره مسابقات هفته گذشته به خبرنگار بشير گفت: اكبر در اين رقابت ها عملكرد خوبي داشت اما چند مساله باعث شد كه نتيجه دلخواهش را به دست نياورد. يكي از آن ها، نحوه قرعه كشي بود كه در روز مقدماتي، اكبر اولين ورزشكاري بود كه آيتم حمل كيسه را انجام داد و به خاطر اينكه هنوز خوب گرم نشده بود، كيسه از دستش افتاد و از بقيه رقبا عقب ماند. البته او در آيتم هاي بعدي جبران كرد و در آيتم لاستيك با اختلاف چند صدم ثانيه به مقام دوم رسيد. در آيتم اسكات تعادلي هم فقط 5 صدم ثانيه با نفر اول فاصله داشت. بهرحال رقابت در قوي ترين مردان بسيار بسيار نزديك شده و همه با انگيزه به مسابقات قدم مي گذارند.

مربي تيم تهران در ادامه گفت: بدشانسي بعدي برادرم اين بود كه در مرحله نيمه نهايي عضله بازوي او پاره شد و باوجود اين مصدوميت شديد تا پايان به كار خود ادامه داد.

كريم تالشي در پايان با تشكر از زحمات مسئولان فدراسيون و كميته قوي ترين مردان كه اين رقابت ها را با نظم خاصي برگزار مي كنند گفت: با توجه به اينكه سال گذشته در مسابقات مردان آهنين 7 نفر كمتر از 105 كيلو وزن داشتند، بهتر است از اين مسابقات نفرات بيشتري به مردان آهنين راه يابند.

خواندن 221133 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

مرجع بدنسازی و فیتنس

درباره آرش فتاحی

آرش فتاحی

قهرمانان و بدنسازان ایرانی یکی پس از دیگری افتخارات پرورش‌اندام را به نام خود می‌کنند و در این راه هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسند. بعد از قهرمانی در رقابت‌های آسیایی و جهانی حالا نگاه بدنسازان ما به قهرمانی در کشورهای خارجی است البته با این تفاوت که آنچنان قدرتی از خود به نمایش بگذارند که مسئولان ورزش آن کشور مجبور شوند آنها را به عضویت تیم ملی خودشان درآورند. آرش فتاحی که اقامت کانادا را دارد از زمره همین افراد است.

او چندی پیش در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک کانادا شرکت کرد این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون CBBF برگزار می‌گردد در نهایت فتاحی توانست در یک دوره از این رقابت‌ها صاحب پنج عنوان و مدال طلا شود او در رقابت‌های انتخابی کشور کانادا توانست با قهرمانی در بادی‌کلاسیک و اورالی این رشته و قهرمانی در پرورش‌اندام و اورالی آن همچنین به عنوان بهترین فیگوریست انتخاب شود. فتاحی با این درخشش به عضویت تیم ملی پرورش‌اندام کانادا درآمد. درباره فتاحی لازم است بدانید که او در اولین دوره رقابت‌های فیتنس ایران که به همت باشگاه اکسیژن برگزار شده بود قهرمان شد و در طول این مدت در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک ۳ بار قهرمان کشور شد. همچنین او در سال ۲۰۱۱ در کنار قهرمانان بزرگ بادی‌کلاسیک همانند محسن قرآن‌نویس، علی علی‌آبادی، بنیامین جهرمی توانست در IFBB پنجم شود.

فتاحی درخصوص قهرمانی در رقابت‌های کانادا طی تماس تلفنی گفت: وقتی به کانادا آمدم هیچ پشتیبانی نداشتم. از طریق مجید غلام‌قمری با بهنام صمیمی داور IFBB و قهرمان سنگین‌وزن آمریکا آشنا شدم او نیز من را به برادرش کوین قهرمان سنگین‌وزن کانادا معرفی کرد و از این طریق من در مسابقات شرکت کردم در این راه نینا صمیمی دختر بهنام تمام مسابقات من را مدیریت کرد که جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از این سه نفر داشته باشم.
همچنین من در این مدت از طریق اینترنت با مسعود ذات‌پرور تمرین فیگور کردم و در این راه کمک‌های زیادی از او گرفتم.
فتاحی با کسب ۵ عنوان قهرمانی در یک مسابقه رکورددار مسابقات CBBF شد. حالا او با این عناوین جواز حرفه‌ای‌شدن را به‌دست آورد. وی خودش تمایل دارد در مسابقات آماتوری بیشتری شرکت کند و در برنامه بعدی خودش قصد دارد در رقابت‌های NPC آمریکا مسابقه دهد.