iranina fitness

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

سه شنبه, 17 دی 1392 06:20

قويترين مردان جهان در قشم فاقد اعتبار قانوني است

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

رئيس انجمن قويترين مردان ايران و رئیس كنفدراسيون قویترین مردان آسيا و نایب رئیس فدراسیون جهاني:مسابقات قويترين مردان جهان در قشم فاقد اعتبار قانوني استاميد اميري گفت:مسابقات قويترين مردان جهان كه 21 و 22 بهمن ماه در قشم انجام مي شود از لحاظ كنفدراسيون آسيايي جهاني فاقد اعتبار است.

اميد اميري رئيس انجمن قويترين مردان ايران در كنفدراسيون آسيايي و جهاني اظهار داشت: هر مسابقه جهاني يا آسيايي كه در هر كشوري برگزار مي شود بايد مورد تأييد كنفدراسيون جهاني و آسيايي باشد ولي مسابقات قويترين مردان قشم در ايران هنوز به تأييد كنفدراسيون آسيايي و همچنين جهاني نرسيده است.

وي در ادامه افزود:همچنين ورشكاراني كه از كشورهاي مختلف در مسابقات حضور مي يابند هيچ رتبه و عنواني در رنكينگ جهاني ندارند حتي حضور كسي از كشورهاي مطرح اين ورزش در اين مسابقات ديده نمي شود.

اميري خاطرنشان كرد:داوري اين مسابقات برعهده فردي است كه هيچ گونه مدرك بين المللي براي اين مسابقات به اصطلاح جهاني ندارد ، اين مسئله دليل ديگري بر بي اعتبار بودن اين رقابت هاست.

رئيس انجمن قويترين مردان ايران در كنفدراسيون آسيايي و ايراني گفت: هدف از برگزاري اين مسابقات جذب حامي مالي و پركردن جيب مسئولان فدراسيون پرورش اندام است. شایان ذکر اینکه اولین دوره مسابقات رسمی قویترین مردان جهان در ایران در اواخر بهمن ماه 1385 و در جزیره کیش توسط این انجمن برگزار گردید که با حضور 21 ورزشکار بین المللی از 18 کشور صاحب عنوان جهان و 3 ورزشکار از کشورمان : آقایان مجتبی ملکی - مجید دژبرار وحسن عبادی برگزار گردید.

ضمنا" قهرمانان ایرانی کنفدراسیون قویترین مردان آسیا که تا کنون در مسابقات جهانی و رسمی حضور داشته اند آقایان : رضا قرائی مقام 4 جهان در سال 2006 در شهر مسکو کشور روسیه - فرزاد موسی خانی قهرمان جهان در سال  2007  در شهر مینسک کشور بلاروس - مجید دژبرار مقام ششم جهان در شهر پازورسکی مسکو  - مجتبی ملکی وکریم تالشی مقام ششم وهفتم جهان در سال 2008 شهر ایرکوتس روسیه- امیر قرائی مقام پنجم جهان در دسته -105 کیلوگرم در سال 2005 مجید تلخ آبی مقام نهم جهان در سال 2005  ضمنا" تاکنون بیش از 15 مسابقه بین المللی و جهانی و جایزه بزرگ توسط انجمن قویترین مردان ایران وتحت نطارت کنفدراسیون قویترین مردان آسیا با حضور مسئولان قویترین مردان جهان از سال 2005 تاکنون برگزار گردیده که جدید ترین مسابقه این انجمن قرار است در اردیبهشت ماه سال 1390 با حمایت سازمان تربیت بدنی وحضور 6 قهرمان مطرح ایران و 12 ورزشکار جهانی که در رنگینگ اول تا 12 جهان قرار دارند در کشورمان برگزار میگردد که داوری این مسابقات همگی توسط داوران بین امللی و جهانی قضاوت میگردد

خواندن 173443 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

مرجع بدنسازی و فیتنس

درباره آرش فتاحی

آرش فتاحی

قهرمانان و بدنسازان ایرانی یکی پس از دیگری افتخارات پرورش‌اندام را به نام خود می‌کنند و در این راه هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسند. بعد از قهرمانی در رقابت‌های آسیایی و جهانی حالا نگاه بدنسازان ما به قهرمانی در کشورهای خارجی است البته با این تفاوت که آنچنان قدرتی از خود به نمایش بگذارند که مسئولان ورزش آن کشور مجبور شوند آنها را به عضویت تیم ملی خودشان درآورند. آرش فتاحی که اقامت کانادا را دارد از زمره همین افراد است.

او چندی پیش در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک کانادا شرکت کرد این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون CBBF برگزار می‌گردد در نهایت فتاحی توانست در یک دوره از این رقابت‌ها صاحب پنج عنوان و مدال طلا شود او در رقابت‌های انتخابی کشور کانادا توانست با قهرمانی در بادی‌کلاسیک و اورالی این رشته و قهرمانی در پرورش‌اندام و اورالی آن همچنین به عنوان بهترین فیگوریست انتخاب شود. فتاحی با این درخشش به عضویت تیم ملی پرورش‌اندام کانادا درآمد. درباره فتاحی لازم است بدانید که او در اولین دوره رقابت‌های فیتنس ایران که به همت باشگاه اکسیژن برگزار شده بود قهرمان شد و در طول این مدت در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک ۳ بار قهرمان کشور شد. همچنین او در سال ۲۰۱۱ در کنار قهرمانان بزرگ بادی‌کلاسیک همانند محسن قرآن‌نویس، علی علی‌آبادی، بنیامین جهرمی توانست در IFBB پنجم شود.

فتاحی درخصوص قهرمانی در رقابت‌های کانادا طی تماس تلفنی گفت: وقتی به کانادا آمدم هیچ پشتیبانی نداشتم. از طریق مجید غلام‌قمری با بهنام صمیمی داور IFBB و قهرمان سنگین‌وزن آمریکا آشنا شدم او نیز من را به برادرش کوین قهرمان سنگین‌وزن کانادا معرفی کرد و از این طریق من در مسابقات شرکت کردم در این راه نینا صمیمی دختر بهنام تمام مسابقات من را مدیریت کرد که جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از این سه نفر داشته باشم.
همچنین من در این مدت از طریق اینترنت با مسعود ذات‌پرور تمرین فیگور کردم و در این راه کمک‌های زیادی از او گرفتم.
فتاحی با کسب ۵ عنوان قهرمانی در یک مسابقه رکورددار مسابقات CBBF شد. حالا او با این عناوین جواز حرفه‌ای‌شدن را به‌دست آورد. وی خودش تمایل دارد در مسابقات آماتوری بیشتری شرکت کند و در برنامه بعدی خودش قصد دارد در رقابت‌های NPC آمریکا مسابقه دهد.