iranina fitness

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

سه شنبه, 17 دی 1392 06:20

قيانوري؛ ميزبان بدنسازان برتر تهران

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مسابقات پرورش‌اندام و بادي‌کلاسيک قهرماني باشگاه‌هاي استان تهران در روز هشتم بهمن در سالن شهيد قيانوري واقع در اتوبان شهيد تندگويان با شرايط ذيل برگزار خواهد شد.

شرایط لازم جهت ثبت‌نام

1ـ دارابودن کارت ملی و شناسنامه عکسدار در هنگام وزن‌کشی برای کلیه نفرات.

2- دارابودن کارت بیمه ورزشی – کارت پایان خدمت.

3ـ وزن‌کشی در روز هفتم بهمن‌ماه در محل برگزاری مسابقات راس ساعت 15 برگزار خواهد شد.

3ـ اوزان و رده‌های برگزاری مسابقات به شرح زیر می‌باشد:

الف ـ رده سنی پیشکسوتان: 45 تا 49 سال، 50 تا 59 سال و 60 سال به بالا (بدون احتساب وزن).

ب ـ اوزان جوانان: پنج وزن 55 تا 75 کیلوگرم (جوانان باید بیست سال تمام سن داشته باشند) جوانان 75+ کیلوگرم در دسته بزرگسالان رقابت خواهند کرد.

ج ـ اوزان بزرگسالان: 55 تا 100+ کیلوگرم (ده وزن)

5ـ از وزن‌کشی داوطلبانی که پوست بدن غیرطبیعی (جوش‌های بدخیم ـ خالکوبی‌های غیراخلاقی و...) دارند جلوگیری خواهد شد.

6ـ به نفرات برتر اوزان مختلف حکم و مدال اهدا خواهد شد.

7ـ رقابت‌های بادی‌کلاسیک و رده سنی جوانان صبح و رقابت‌های پیشکسوتان و بزرگسالان پرورش‌اندام بعد از ظهر انجام خواهد شد.

8ـ مسابقات بادی‌کلاسیک و پرورش‌اندام با یک کیلوگرم ارفاق برگزار خواهد شد.

گروه قدی بادی‌کلاسیک به شرح زیر می‌باشد: قد 165- سانت با یک کیلو ارفاق، قد 170- سانت با دو کیلو ارفاق، قد 175- سانت با سه کیلو ارفاق، قد 180- سانت با چهار کیلو ارفاق، قد 180+ سانت با پنج کیلو ارفاق.

خواندن 458647 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

مرجع بدنسازی و فیتنس

درباره آرش فتاحی

آرش فتاحی

قهرمانان و بدنسازان ایرانی یکی پس از دیگری افتخارات پرورش‌اندام را به نام خود می‌کنند و در این راه هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسند. بعد از قهرمانی در رقابت‌های آسیایی و جهانی حالا نگاه بدنسازان ما به قهرمانی در کشورهای خارجی است البته با این تفاوت که آنچنان قدرتی از خود به نمایش بگذارند که مسئولان ورزش آن کشور مجبور شوند آنها را به عضویت تیم ملی خودشان درآورند. آرش فتاحی که اقامت کانادا را دارد از زمره همین افراد است.

او چندی پیش در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک کانادا شرکت کرد این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون CBBF برگزار می‌گردد در نهایت فتاحی توانست در یک دوره از این رقابت‌ها صاحب پنج عنوان و مدال طلا شود او در رقابت‌های انتخابی کشور کانادا توانست با قهرمانی در بادی‌کلاسیک و اورالی این رشته و قهرمانی در پرورش‌اندام و اورالی آن همچنین به عنوان بهترین فیگوریست انتخاب شود. فتاحی با این درخشش به عضویت تیم ملی پرورش‌اندام کانادا درآمد. درباره فتاحی لازم است بدانید که او در اولین دوره رقابت‌های فیتنس ایران که به همت باشگاه اکسیژن برگزار شده بود قهرمان شد و در طول این مدت در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک ۳ بار قهرمان کشور شد. همچنین او در سال ۲۰۱۱ در کنار قهرمانان بزرگ بادی‌کلاسیک همانند محسن قرآن‌نویس، علی علی‌آبادی، بنیامین جهرمی توانست در IFBB پنجم شود.

فتاحی درخصوص قهرمانی در رقابت‌های کانادا طی تماس تلفنی گفت: وقتی به کانادا آمدم هیچ پشتیبانی نداشتم. از طریق مجید غلام‌قمری با بهنام صمیمی داور IFBB و قهرمان سنگین‌وزن آمریکا آشنا شدم او نیز من را به برادرش کوین قهرمان سنگین‌وزن کانادا معرفی کرد و از این طریق من در مسابقات شرکت کردم در این راه نینا صمیمی دختر بهنام تمام مسابقات من را مدیریت کرد که جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از این سه نفر داشته باشم.
همچنین من در این مدت از طریق اینترنت با مسعود ذات‌پرور تمرین فیگور کردم و در این راه کمک‌های زیادی از او گرفتم.
فتاحی با کسب ۵ عنوان قهرمانی در یک مسابقه رکورددار مسابقات CBBF شد. حالا او با این عناوین جواز حرفه‌ای‌شدن را به‌دست آورد. وی خودش تمایل دارد در مسابقات آماتوری بیشتری شرکت کند و در برنامه بعدی خودش قصد دارد در رقابت‌های NPC آمریکا مسابقه دهد.