iranina fitness

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

سه شنبه, 17 دی 1392 06:09

خداحافظي با پورعلي‌فرد پس از 2100 روز

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

 

 

بشير آنلاين: سازمان تربيت بدني قصد دارد در روزهاي باقي مانده سال، تکليف فدراسيون‌هايي که با سرپرست موقت اداره مي‌شوند را مشخص کند. يکي از اين فدراسيون ، فدراسيون بدنسازي و پرورش‌اندام است که از تابستان گذشته و پس از انتصاب ناصر پورعلي‌فرد به عنوان مدير کل تدارکات و پشتيباني سازمان تربيت بدني، با سرپرست اداره مي‌شود.

بر این اساس، ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون پرورش‌اندام از روز شنبه آغاز شده و کاندیداها تا پایان وقت اداری روز دوشنبه چهارم بهمن ماه فرصت دارند با حضور در محل فدراسیون، برای این انتخابات ثبت‌نام کنند. گفتنی است از 5 سال پیش که فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام تأسیس شد، ناصر پورعلی‌فرد به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد و حالا با گذشت حدود 2100 روز، فدراسیون پرورش‌اندام رئیس تازه‌ای به خود خواهد دید.

گفتنی است تا صبح روز سه‌شنبه هنوز کسی برای ثبت‌نام به فدراسیون مراجعه نکرده اما انتظار می‌رود. طی یک روز آینده کاندیداهای اصلی وارد میدان شوند. مطابق قوانین، انتخاب رئیس فدراسیون با رأی‌گیری در مجمع عمومی صورت می‌پذیرد که در آن رؤسای هیأت‌های استان‌ها، نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران و همچنین نمایندگانی از سازمان تربیت بدنی حضور خواهند داشت.

پرونده داوطلبان پس از ثبت‌نام به حراست سازمان تربیت بدنی ارسال می‌شود تا پس از تأیید صلاحیت آن‌ها، کاندیداهای نهایی اعلام شود. انتظار می‌رود دومین رئیس فدراسیون پرورش‌اندام در دهه اول اسفندماه انتخاب شود.

خواندن 378780 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

مرجع بدنسازی و فیتنس

درباره آرش فتاحی

آرش فتاحی

قهرمانان و بدنسازان ایرانی یکی پس از دیگری افتخارات پرورش‌اندام را به نام خود می‌کنند و در این راه هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسند. بعد از قهرمانی در رقابت‌های آسیایی و جهانی حالا نگاه بدنسازان ما به قهرمانی در کشورهای خارجی است البته با این تفاوت که آنچنان قدرتی از خود به نمایش بگذارند که مسئولان ورزش آن کشور مجبور شوند آنها را به عضویت تیم ملی خودشان درآورند. آرش فتاحی که اقامت کانادا را دارد از زمره همین افراد است.

او چندی پیش در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک کانادا شرکت کرد این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون CBBF برگزار می‌گردد در نهایت فتاحی توانست در یک دوره از این رقابت‌ها صاحب پنج عنوان و مدال طلا شود او در رقابت‌های انتخابی کشور کانادا توانست با قهرمانی در بادی‌کلاسیک و اورالی این رشته و قهرمانی در پرورش‌اندام و اورالی آن همچنین به عنوان بهترین فیگوریست انتخاب شود. فتاحی با این درخشش به عضویت تیم ملی پرورش‌اندام کانادا درآمد. درباره فتاحی لازم است بدانید که او در اولین دوره رقابت‌های فیتنس ایران که به همت باشگاه اکسیژن برگزار شده بود قهرمان شد و در طول این مدت در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک ۳ بار قهرمان کشور شد. همچنین او در سال ۲۰۱۱ در کنار قهرمانان بزرگ بادی‌کلاسیک همانند محسن قرآن‌نویس، علی علی‌آبادی، بنیامین جهرمی توانست در IFBB پنجم شود.

فتاحی درخصوص قهرمانی در رقابت‌های کانادا طی تماس تلفنی گفت: وقتی به کانادا آمدم هیچ پشتیبانی نداشتم. از طریق مجید غلام‌قمری با بهنام صمیمی داور IFBB و قهرمان سنگین‌وزن آمریکا آشنا شدم او نیز من را به برادرش کوین قهرمان سنگین‌وزن کانادا معرفی کرد و از این طریق من در مسابقات شرکت کردم در این راه نینا صمیمی دختر بهنام تمام مسابقات من را مدیریت کرد که جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از این سه نفر داشته باشم.
همچنین من در این مدت از طریق اینترنت با مسعود ذات‌پرور تمرین فیگور کردم و در این راه کمک‌های زیادی از او گرفتم.
فتاحی با کسب ۵ عنوان قهرمانی در یک مسابقه رکورددار مسابقات CBBF شد. حالا او با این عناوین جواز حرفه‌ای‌شدن را به‌دست آورد. وی خودش تمایل دارد در مسابقات آماتوری بیشتری شرکت کند و در برنامه بعدی خودش قصد دارد در رقابت‌های NPC آمریکا مسابقه دهد.