iranina fitness

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

یکشنبه, 15 دی 1392 13:40

بازديد جمعي از اهالي هنر و ورزش از مجتمع توانبخشي امام علي

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

بازديد جمعي از اهالي هنر و ورزش از مجتمع توانبخشي امام علي

اشك هاي حسين شمس و اليزابت اميني درآمد

جمعي از قهرمانان و چهره هاي ورزشي و اهالي سينما، در آستانه برگزاري مسابقه فوتسال خيريه بين تيم هنرمندان كوثر و ستاره هاي ورزش ايران، از مجتمع توانبخشي امام علي(ع) ديدن كردند.

در بازديد از اين مجتمع توانبخشي كه نگهداري از 316 دختر معلول ذهني، جسمي و حركتي را بر عهده دارد چهره هايي چون حسين شمس سرمربي تيم ملي فوتسال،اليزابت اميني ، فري يا ثمر و هومن مجابي از بازيگران و كارگردان هاي سينما و تئاتر، محسن كاوه مربي تيم ملي كشتي ايران ، عليرضا حيدري و داوود رخش خورشيد از قهرمانان كشتي، فرزاد موسي خاني، رضا و امير قرايي، مجتبي ملكي و مجيد دژبرار از ورزشكاران انجمن قوي ترين مردان ايران و همچنين اميد اميري رييس انجمن و كنفدراسيون قوي ترين مردان آسيا حضور داشتند.

بسياري از اين چهره هاي ورزش و هنر ايران در بازديد از دختران معلول مجتمع امام علي (ع) تحت تاثير قرار گرفتند و اشك بر چشمان شان جاري شد.

قرار است ساعت 15 روز چهارشنبه 7 ارديبهشت ماه جاري، مسابقه خيريه فوتسال بين تيم ستاره هاي ورزش ايران و تيم هنرمندان كوثر و به نفع مجتمع توانبخشي امام علي (ع) برگزار شود.

مجتمع توانبخشي امام علي (ع) در بلوار نيروي زميني ارتش، خيابان ازگل، كوچه توانبخشي واقع است و افراد خير مي توانند با شماره تلفن هاي 22448326 و 22452510 تماس گرفته و به معلولان بستري در اين مركز كمك كنند.

خواندن 513905 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

مرجع بدنسازی و فیتنس

درباره آرش فتاحی

آرش فتاحی

قهرمانان و بدنسازان ایرانی یکی پس از دیگری افتخارات پرورش‌اندام را به نام خود می‌کنند و در این راه هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسند. بعد از قهرمانی در رقابت‌های آسیایی و جهانی حالا نگاه بدنسازان ما به قهرمانی در کشورهای خارجی است البته با این تفاوت که آنچنان قدرتی از خود به نمایش بگذارند که مسئولان ورزش آن کشور مجبور شوند آنها را به عضویت تیم ملی خودشان درآورند. آرش فتاحی که اقامت کانادا را دارد از زمره همین افراد است.

او چندی پیش در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک کانادا شرکت کرد این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون CBBF برگزار می‌گردد در نهایت فتاحی توانست در یک دوره از این رقابت‌ها صاحب پنج عنوان و مدال طلا شود او در رقابت‌های انتخابی کشور کانادا توانست با قهرمانی در بادی‌کلاسیک و اورالی این رشته و قهرمانی در پرورش‌اندام و اورالی آن همچنین به عنوان بهترین فیگوریست انتخاب شود. فتاحی با این درخشش به عضویت تیم ملی پرورش‌اندام کانادا درآمد. درباره فتاحی لازم است بدانید که او در اولین دوره رقابت‌های فیتنس ایران که به همت باشگاه اکسیژن برگزار شده بود قهرمان شد و در طول این مدت در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک ۳ بار قهرمان کشور شد. همچنین او در سال ۲۰۱۱ در کنار قهرمانان بزرگ بادی‌کلاسیک همانند محسن قرآن‌نویس، علی علی‌آبادی، بنیامین جهرمی توانست در IFBB پنجم شود.

فتاحی درخصوص قهرمانی در رقابت‌های کانادا طی تماس تلفنی گفت: وقتی به کانادا آمدم هیچ پشتیبانی نداشتم. از طریق مجید غلام‌قمری با بهنام صمیمی داور IFBB و قهرمان سنگین‌وزن آمریکا آشنا شدم او نیز من را به برادرش کوین قهرمان سنگین‌وزن کانادا معرفی کرد و از این طریق من در مسابقات شرکت کردم در این راه نینا صمیمی دختر بهنام تمام مسابقات من را مدیریت کرد که جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از این سه نفر داشته باشم.
همچنین من در این مدت از طریق اینترنت با مسعود ذات‌پرور تمرین فیگور کردم و در این راه کمک‌های زیادی از او گرفتم.
فتاحی با کسب ۵ عنوان قهرمانی در یک مسابقه رکورددار مسابقات CBBF شد. حالا او با این عناوین جواز حرفه‌ای‌شدن را به‌دست آورد. وی خودش تمایل دارد در مسابقات آماتوری بیشتری شرکت کند و در برنامه بعدی خودش قصد دارد در رقابت‌های NPC آمریکا مسابقه دهد.