iranina fitness

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

تبلیغات شما

تبلیغات شما در 

وب سایت فیتنس ایران

یکشنبه, 15 دی 1392 13:36

نصيري در دسته بلندقدها در حضور 18 شركت كننده

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

محمد نصيري تنها نماينده ايران در مسابقات جهانيبادي كلاسيك WBPF به مقام قهرماني جهان دست يافت.

نصيري در دسته بلندقدهادر حضور 18 شركت كننده، بالاتر از حريفاني از اوكراين، امارات، هلند وقزاقستان قرار گرفت.

او سال پيش در مسابقات بادي كلاسيك آسيا به مقام نايب قهرمانيرسيده بود و در همان سال نيز مدال طلاي پيشكسوتان آسيا را بر گردن آويختهبود.

نصيري در گفت و گوي تلفني با خبرنگار «بشير» گفت: در اينمسابقات نمايندگان 33 كشور حضور داشتند و مسابقات از سطح كيفي بالاييبرخوردار بود. او در پاسخ به اين سوال كه چگونه توانسته به سنگاپور برسد،گفت: به خاطر اينكه قصد داشتم با خانواده ام به اين سفر بروم، از چند روزقبل براي تهيه بليط و ويزا اقدام كرده بودم و از اينكه بقيه ملي پوشاننتوانستند به موقع به سنگاپور برسند، ناراحت هستم.

وقتي از نصيري سوال كرديم، «اين اعزام با هماهنگي فدراسيونبوده است» گفت: من قبل از سفر به دفتر آقاي پورعلي فرد در سازمان تربيتبدني مراجعه كردم و رئيس فدراسيون هم با آقاي سجادي، معاون سازمان هماهنگكردند و پس از جلب موافقت شوراي برون مرزي و مسئولان سازمان تربيت بدني، بافدراسيون تماس گرفتند تا مرا به مقامات برگزار كننده مسابقات معرفي كنند. مطمئن باشيد اگر اين هماهنگي و موافقت مسئولان فدراسيون نبود، اجازه شركتدر مسابقات را به من نمي دادند.

خواندن 306444 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

مرجع بدنسازی و فیتنس

درباره آرش فتاحی

آرش فتاحی

قهرمانان و بدنسازان ایرانی یکی پس از دیگری افتخارات پرورش‌اندام را به نام خود می‌کنند و در این راه هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسند. بعد از قهرمانی در رقابت‌های آسیایی و جهانی حالا نگاه بدنسازان ما به قهرمانی در کشورهای خارجی است البته با این تفاوت که آنچنان قدرتی از خود به نمایش بگذارند که مسئولان ورزش آن کشور مجبور شوند آنها را به عضویت تیم ملی خودشان درآورند. آرش فتاحی که اقامت کانادا را دارد از زمره همین افراد است.

او چندی پیش در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک کانادا شرکت کرد این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون CBBF برگزار می‌گردد در نهایت فتاحی توانست در یک دوره از این رقابت‌ها صاحب پنج عنوان و مدال طلا شود او در رقابت‌های انتخابی کشور کانادا توانست با قهرمانی در بادی‌کلاسیک و اورالی این رشته و قهرمانی در پرورش‌اندام و اورالی آن همچنین به عنوان بهترین فیگوریست انتخاب شود. فتاحی با این درخشش به عضویت تیم ملی پرورش‌اندام کانادا درآمد. درباره فتاحی لازم است بدانید که او در اولین دوره رقابت‌های فیتنس ایران که به همت باشگاه اکسیژن برگزار شده بود قهرمان شد و در طول این مدت در رقابت‌های پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک ۳ بار قهرمان کشور شد. همچنین او در سال ۲۰۱۱ در کنار قهرمانان بزرگ بادی‌کلاسیک همانند محسن قرآن‌نویس، علی علی‌آبادی، بنیامین جهرمی توانست در IFBB پنجم شود.

فتاحی درخصوص قهرمانی در رقابت‌های کانادا طی تماس تلفنی گفت: وقتی به کانادا آمدم هیچ پشتیبانی نداشتم. از طریق مجید غلام‌قمری با بهنام صمیمی داور IFBB و قهرمان سنگین‌وزن آمریکا آشنا شدم او نیز من را به برادرش کوین قهرمان سنگین‌وزن کانادا معرفی کرد و از این طریق من در مسابقات شرکت کردم در این راه نینا صمیمی دختر بهنام تمام مسابقات من را مدیریت کرد که جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از این سه نفر داشته باشم.
همچنین من در این مدت از طریق اینترنت با مسعود ذات‌پرور تمرین فیگور کردم و در این راه کمک‌های زیادی از او گرفتم.
فتاحی با کسب ۵ عنوان قهرمانی در یک مسابقه رکورددار مسابقات CBBF شد. حالا او با این عناوین جواز حرفه‌ای‌شدن را به‌دست آورد. وی خودش تمایل دارد در مسابقات آماتوری بیشتری شرکت کند و در برنامه بعدی خودش قصد دارد در رقابت‌های NPC آمریکا مسابقه دهد.